Кредит Facebook
Тест-драйв
Підписка
Підписатись
Запис на тест-драйв
Модель авто*:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Бажана дата:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити» я приймаю умови Користувацької угоди та даю згоду на обробку моїх особистих даних.
Запис на ТО
Ваше авто*:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Бажана дата:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити» я приймаю умови Користувацької угоди та даю згоду на обробку моїх особистих даних.
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити» я приймаю умови Користувацької угоди та даю згоду на обробку моїх особистих даних.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU

Вакансії

Кар’єра в компанії «НІКО ЦЕНТР КИЇВ»

Приєднуйся до нашої молодої та амбіційної команди! Ми завжди раді талановитим людям: як молодим спеціалістам, так і досвідченим фахівцям. 

Якщо Ви  цілеспрямовані, працьовиті, бажаєте відкрити для себе автомобільний ринок і хочете розвиватися разом з нашою компанією, ми будемо раді вітати Вас в нашій команді. 

Надсилайте свої резюме, навіть якщо зараз і немає цікавої Вам вакансії – nataliya.nosova@niko.ua

Обов’язково вкажіть назву посади, яка  Вас цікавить. 

Офіс-менеджер, секретар

Вимоги: Знання методів обробки та оформлення документів, відмінне знання ПК. Знання основ етики та естетики, правил ділового спілкування, основ психології, правил зустрічі та прийому відвідувачів. Дотримання ділового класичного стилю одягу, охайність, приємний зовнішній вигляд. Умови праці: Робота з понеділка по п'ятницю (з 9−00 до 18−00), перерва з 13−00 до 14−00. Відпустка 24 дні. Оплачувані лікарняні листи. Соціальні гарантії. Працевлаштування та зарплата офіційні. Зарплата 7000 грн. Обов'язки: Робота з офісною технікою (ксерокс, факс, сканер), бронювання готелів, квитків, організація бізнесових поїздок та службових відряджень. Планування робочого дня керівника. Вміння працювати коректно, ефективно та результативно в умовах тиску та стресу. Відправка кореспонденції, прийняття документів та заяв співробітників на підпис керівнику. Підготовка довідок з місця роботи. Забезпечення процесу приготування чаю та кави. Вхідна, вихідна кореспонденція. Здійснення електронних розсилок потрібної інформації та наказів співробітникам.

Адміністратор залу

Вимоги: чоловік/жінка з вищою (незакінченою) гуманітарною або технічною освітою. Порядність, доброзичливість, ввічливість, грамотність. Умови роботи: робота 2/2 (з 8−00 до 20−00), соц. пакет, оплачувані лікарняні листи, відпустка 24 дні. Офіційне працевлаштування та навчання. Виплата зарплати 2 рази на місяць. Зарплата 5600 грн. Безкоштовне надання фірмового одягу (блузи, косинки на шию та кофти). Обов’язки: прийом відвідувачів автоцентру, допомога клієнтам у пошуках інформації та необхідних об'єктів автоцентру, надання консультацій, довідкової інформації, підготовка документів та матеріалів, реєстрація кореспонденції, ввічливе спілкування по телефону з клієнтами, розподіл телефонних дзвінків. Участь в автомобільних виставках, ярмарках, салонах та публічних автомобільних заходах. Робота з засобами телекомунікації та зв’язку.

Адміністратор СТО

ОПИС ВАКАНСІЇ Вимоги: чоловік/жінка з вищою (незакінченою) гуманітарною або технічною освітою Умови роботи: Офіційне працевлаштування, робота 2/2 (з 8-00 до 20-00), соц. пакет, оплачувані лікарняні листи, відпустка 24 дні. Зарплата 6 000 грн. (чиста сума). Обов’язки: прийом відвідувачів автоцентру, проведення попереднього запису автомобіля на ТО, допомога клієнтам в пошуках інформації та необхідних об’єктів автоцентру, надання консультації, ведення внутрішньої документації, сортування наряд-замовлень, відправка кореспонденції, контроль документів у «Куточку споживача», реєстрація кореспонденції, спілкування по телефону з клієнтами. Робота з засобами телекомунікації та зв’язку.

Мийник автомобілів

Вимоги до кандидата
Мінімальний досвід роботи не менше 1 року (можливе працевлаштування без досвіду роботи з навчанням). Знання та вміння працювати з миючим інструментом та діагностичним обладнанням, миючими засобами (правильна концентрація та правила безпечного використання). Навички водіння автомобіля, посвідчення водія категорії «В». Знання порядку та графіку мийки автомобілів.
Основні обов'язки
Забезпечення якісної мийки та прибирання автомобілів. Зовнішня та внутрішня чистка, обтирання, прибирання автомобіля з використанням чистячих, миючих засобів. Офіційне працавлаштування. Робота 2/2 (з 8−00 до 21−00). Відпустка 24 дні. Оплачувані лікарняні листи. Соціальні гарантії. Виплата зарплати два рази в місяць. Від 6500 грн.

Вверх
-