Кредит Facebook Instagram
Тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU

Вакансії

Кар’єра в компанії «НІКО ЦЕНТР КИЇВ»

Приєднуйся до нашої молодої та амбіційної команди! Ми завжди раді талановитим людям: як молодим спеціалістам, так і досвідченим фахівцям. 

Якщо Ви  цілеспрямовані, працьовиті, бажаєте відкрити для себе автомобільний ринок і хочете розвиватися разом з нашою компанією, ми будемо раді вітати Вас в нашій команді. 

Надсилайте свої резюме, навіть якщо зараз і немає цікавої Вам вакансії – nataliya.nosova@niko.ua

Обов’язково вкажіть назву посади, яка  Вас цікавить. 

Бухгалтер

(з/пл 11 000).
Повна зайнятість. 

ОПИС ВАКАНСІЇ:

Вимоги:

Вища освіта. Досвід роботи обов'язково. Уважність, пунктуальність, доброзичливість, відповідальність.

Умови роботи:

Офіційне працевлаштування та заробітна плата. Графік роботи: ПН-ПТ з 9-00 до 18-00, обід з 13-00 до 14-00, вихідні СБ, НД. Відпустка 24 дні. Оплачувані лікарняні листи. Зарплата вказана чиста, на руки.

Обов’язки:

Ведення каси, авансові звіти, робота з програмою клієнт-банк (4 банки). Прогноз, проведення платежів по системі клієнт-банк.

Офіс-менеджер, секретар

Зарплата 7000 грн.

ОПИС ВАКАНСІЇ:

Вимоги:
Знання методів обробки та оформлення документів, відмінне знання ПК. Знання основ етики та естетики, правил ділового спілкування, основ психології, правил зустрічі та прийому відвідувачів. Дотримання ділового класичного стилю одягу, охайність, приємний зовнішній вигляд.

Умови праці:
Робота з понеділка по п'ятницю (з 9−00 до 18−00), перерва з 13−00 до 14−00. Відпустка 24 дні. Оплачувані лікарняні листи. Соціальні гарантії. Працевлаштування та зарплата офіційні. 

Обов'язки:
Робота з офісною технікою (ксерокс, факс, сканер), бронювання готелів, квитків, організація бізнесових поїздок та службових відряджень. Планування робочого дня керівника. Вміння працювати коректно, ефективно та результативно в умовах тиску та стресу. Відправка кореспонденції, прийняття документів та заяв співробітників на підпис керівнику. Підготовка довідок з місця роботи. Забезпечення процесу приготування чаю та кави. Вхідна, вихідна кореспонденція. Здійснення електронних розсилок потрібної інформації та наказів співробітникам.

Адміністратор залу

(7 500 грн. (чиста сума на руки) за 13-14 робочих днів у місяць)).
 Неповна зайнятість (змінний графік), готові взяти студента

ОПИС ВАКАНСІЇ:

Вимоги:
вища (незакінчена) гуманітарна або інша освіта, приємна зовнішність, позитивний світогляд.

Умови роботи:

Офіційне працевлаштування, робота на рецепції 2/2 (з 9-00 до 20-00), соц. пакет, оплачувані лікарняні листки, відпустка 24 дні. Надання корпоративного одягу за рахунок підприємства. Виплата зарплати 2 рази на місяць.

Обов’язки:

Прийом відвідувачів автосалону, допомога клієнтам в пошуках інформації та необхідних об’єктів автосалону, надання консультації, підготовка документів та матеріалів, реєстрація кореспонденції, спілкування по телефону та наживо з клієнтами. Участь в автомобільних виставках, ярмарках, салонах та публічних автомобільних заходах. Робота з засобами телекомунікації та зв’язку.

Мийник автомобілів

(від 8 000 грн. за 15-16 робочих днів у місяць)
неповна зайнятість (змінний графік), можливість працевлаштування без досвіду роботи

ОПИС ВАКАНСІЇ

Вимоги:
Мінімальний досвід роботи не менше 1 року. Знання та вміння працювати з миючим інструментом та діагностичним обладнанням, миючими засобами (правильна концентрація та правила безпечного використання). Навички водіння автомобіля, посвідчення водія категорії «В». Знання порядку та графіку мийки автомобілів.
Умови роботи:
Можливість працевлаштування без досвіду роботи з подальшим навчанням за рахунок підприємства. Робота 2/2 (з 8-00 до 21-00), соц. пакет, оплачувані лікарняні листки, відпустка 24 дні. Виплата зарплати 2 рази на місяць. Надання спец. одягу та взуття за рахунок підприємства. Працевлаштування офіційне.

Обов’язки:
Забезпечення якісної мийки та прибирання автомобілів. Зовнішня та внутрішня чистка, обтирання, прибирання автомобіля з використанням чистячих, миючих засобів.

Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-