Facebook Instagram
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU

Вакансії

Кар’єра в компанії «НІКО ЦЕНТР КИЇВ»

Приєднуйся до нашої молодої та амбіційної команди! Ми завжди раді талановитим людям: як молодим спеціалістам, так і досвідченим фахівцям. 

Якщо Ви  цілеспрямовані, працьовиті, бажаєте відкрити для себе автомобільний ринок і хочете розвиватися разом з нашою компанією, ми будемо раді вітати Вас в нашій команді. 

Надсилайте свої резюме, навіть якщо зараз і немає цікавої Вам вакансії – nataliya.nosova@niko.ua

Обов’язково вкажіть назву посади, яка  Вас цікавить. 

Продавець-консультант автомобілів

З/П 15 000 грн.

Освіта: вища

Досвід роботи: не потрібен

Графік роботи: повний робочий день


ВИМОГИ: 

Потрібна активна, амбіційна, комунікабельна, доброзичлива, приємна, миловидна та впевнена в собі молода людина. Наявність посвідчення водія. Досвід роботи у продажах автомобілів не обов'язковий (навчання та адаптація за допомоги досвідчених менеджерів за рахунок роботодавця). Головне - бажання навчатись, розвиватись та прагнення у досягненні реального результату. Освіта - не нижче середньої. Вміння спілкуватись та налагоджувати контакти.

ОБОВ'ЯЗКИ:

Активне спілкування з клієнтами та покупцями, залучення нових клієнтів, підтримка зв'язку з постійними клієнтами, проведення зустрічей, продаж автомобілів. Участь у тест-драйвах та виставках.

УМОВИ: 

Автосалон знаходиться на Подолі (вул. Набережно-Лугова, 4). Повна зайнятість, офіційне працевлаштування та оплата праці. П'ять робочих днів на тиждень з 9-00 до 18-00 години, перерва на обід та відпочинок з 13-00 до 14-00 години. Своєчасна виплата зарплати два рази на місяць. Щорічна відпустка 24 дні на рік. Оплачувані лікарняні листки. Зарплата - фіксований оклад +% від продажу, а також премії та бонуси.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Резюме з фото надсилайте на адресу: nataliya.nosova@niko.ua

Телефон:+38 (093) 483-38-03+38 (050) 444-86-10


Адміністратор залу

(7 500 грн. (чиста сума на руки) за 13-14 робочих днів у місяць)).
 Неповна зайнятість (змінний графік), готові взяти студента

ОПИС ВАКАНСІЇ:

Вимоги:
вища (незакінчена) гуманітарна або інша освіта, приємна зовнішність, позитивний світогляд.

Умови роботи:

Офіційне працевлаштування, робота на рецепції 2/2 (з 9-00 до 20-00), соц. пакет, оплачувані лікарняні листки, відпустка 24 дні. Надання корпоративного одягу за рахунок підприємства. Виплата зарплати 2 рази на місяць.

Обов’язки:

Прийом відвідувачів автосалону, допомога клієнтам в пошуках інформації та необхідних об’єктів автосалону, надання консультації, підготовка документів та матеріалів, реєстрація кореспонденції, спілкування по телефону та наживо з клієнтами. Участь в автомобільних виставках, ярмарках, салонах та публічних автомобільних заходах. Робота з засобами телекомунікації та зв’язку.

Мийник автомобілів

(від 8 000 грн. за 15-16 робочих днів у місяць)
неповна зайнятість (змінний графік), можливість працевлаштування без досвіду роботи

ОПИС ВАКАНСІЇ

Вимоги:
Мінімальний досвід роботи не менше 1 року. Знання та вміння працювати з миючим інструментом та діагностичним обладнанням, миючими засобами (правильна концентрація та правила безпечного використання). Навички водіння автомобіля, посвідчення водія категорії «В». Знання порядку та графіку мийки автомобілів.
Умови роботи:
Можливість працевлаштування без досвіду роботи з подальшим навчанням за рахунок підприємства. Робота 2/2 (з 8-00 до 21-00), соц. пакет, оплачувані лікарняні листки, відпустка 24 дні. Виплата зарплати 2 рази на місяць. Надання спец. одягу та взуття за рахунок підприємства. Працевлаштування офіційне.

Обов’язки:
Забезпечення якісної мийки та прибирання автомобілів. Зовнішня та внутрішня чистка, обтирання, прибирання автомобіля з використанням чистячих, миючих засобів.

Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-