Facebook Instagram
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU

Mitsubishi Motors, Nissan і NMKV досягли угоди спільно виробляти кей-кари наступного покоління

19.10.2015

Корпорація Mitsubishi Motors, Nissan Motor Co. Ltd. і їхнє спільне підприємство NMKV Co. Ltd досягли домовленості продовжити спільний проект з виробництва кей-карів наступного покоління. Кей-кар - спеціальна категорія найменших і економічних японських автомобілів. Найближчим часом компанії підпишуть меморандум про взаєморозуміння.

Компанії прагнуть розвивати більш конкурентоспроможну продукцію за рахунок оптимізації розподілу ресурсів, ролей та обов'язків. Nissan буде більш глибоко залучений в операційні роботи з розвитку продукту, такі як розробка дизайну і тестування. NMKV відповідатиме за інженерні роботи, а виробництво автомобілів планується продовжити на заводі Mizushima, що належить Mitsubishi.

Нагадаємо, що Nissan і Mitsubishi в червні 2011 року створили компанію NMKV для спільно виробництва кей-карів. У результаті такого альянсу в червні 2013 року були представлені Nissan Dayz і Mitsubishi eK Wagon. Пізніше, в лютому 2014 року, були випущені Nissan Dayz RooX і Mitsubishi eK Space. До кінця вересня 2015 загальний обсяг продажів автомобілів в рамках спільного проекту досяг 50 0000 одиниць, що є підтвердженням безсумнівного успіху даної співпраці. Нова угода виведе цей партнерський проект на більш високий рівень.

«Для Mitsubishi кей-кари є ключовим сегментом, який формує більшу половину від загального обсягу продажів на локальному ринку Японії. Ми будемо продовжувати впроваджувати привабливі продукти на ринок, об'єднавши сильні сторони наших компаній», - сказав президент і головний операційний директор Mitsubishi Тетсуро Айкава.

Повернутись до списку новин

Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-