Facebook Instagram
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU

Компанія «НІКО ЦЕНТР КИЇВ» провела випробування оновленого Mitsubishi Outlander

07.10.2015
«НІКО ЦЕНТР КИЇВ», офіційний дилер Mitsubishi Motors в Києві та Київській області, провела виїзний тест-драйв оновленого Mitsubishi Outlander. Новий автомобіль випробовувала найавторитетніша і критично налаштована публіка - клієнти компанії.
У суботу, 3 жовтня, компанія «НІКО ЦЕНТР КИЇВ», офіційний дилер Mitsubishi Motors в Києві та Київській області, закрила сезон виїзних заходів насиченою і веселою презентацією оновленого Mitsubishi Outlander під назвою «Як козаки японців зустрічали». Гості свята в цей день змогли спочатку відчути себе в ролі почесною зустрічаючої делегації, взявши участь в автопробігу Mitsubishi. А прибувши на місце проведення тест-драйву їли український традиційний коровай, змагалися у силі та спритності під час різноманітних конкурсів, дивилися кендо-шоу у виконанні «справжніх японських самураїв» та багато іншого. Але, безумовно, найважливішою складовою свята була презентація оновленого Mitsubishi Outlander і тестові позашляхові заїзди. Крім оновленого Outlander, для тест-драйвів були доступні ASX, Pajero Sport і L200. Клієнти компанії, не шкодуючи сил і часу, перевіряли прохідність автомобіля на позашляхової трасі, підкоряючи різні перешкоди, як, наприклад, бічне вивішування. «НІКО ЦЕНТР КИЇВ» запрошує шанувальників Mitsubishi, які не змогли приїхати в суботу на тест-драйв, записатися на індивідуальні заїзди і переконатися на власному досвіді в перевагах оновленого Mitsubishi Outlander. «НІКО ЦЕНТР КИЇВ» дякує партнерів заходу за підтримку: страхову компанію «АХА Страхування», лізингову компанію VAB Лізинг, Київську федерацію кендо, компанію «Арман-Тех», офіційного дистриб'ютора мототехніки KTM і компанію «НІКО Трейдінг», офіційного імпортера і дистриб'ютора мастильних матеріалів Mobil. Записатися на тест-драйв оновленого Mitsubishi Outlander в зручний для вас час ви можете в автосалоні «НІКО ЦЕНТР КИЇВ» за адресою вул.Набережно-Лугова, 4 або за телефоном (044) 205 33 31.

Повернутись до списку новин

Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-