Facebook Instagram
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU

«НІКО ЦЕНТР КИЇВ» скликає козаків японця зустрічати

29.09.2015
Компанія «НІКО ЦЕНТР КИЇВ», офіційний дилер Mitsubishi Motors в Києві та Київській області, запрошує на незвичайну і захоплюючу презентацію оновленого Mitsubishi Outlander у форматі виїзного тест-драйву.
У суботу, 3 жовтня, компанія «НІКО ЦЕНТР КИЇВ», офіційний дилер Mitsubishi Motors в Києві та Київській області, запрошує своїх клієнтів і шанувальників бренду Mitsubishi на самий незвичайний автоівент осені - презентацію і виїзний тест-драйв оновленого Mitsubishi Outlander «Як козаки японців зустрічали ». Цього дня гості тест-драйву будуть виконувати почесну місію - зустрічати «заморського гостя» в кращих українських традиціях. Вранці ми запрошуємо всіх наших козаків на Mitsubishi взяти участь в автопробігу, компанію в якому їм складуть жваві залізні коні KTM. По прибуттю на місце проведення тест-драйву, учасники автопробігу зможуть не тільки взяти участь в урочистій зустрічі оновленого Mitsubishi Outlander, але і протестувати його на нашій спеціальній «злий» позашляхової трасі. Крім оновленого Outlander, для тест-драйвів будуть доступні ASX, Pajero Sport і L200. Традиційно, гостей «НІКО ЦЕНТР КИЇВ» чекатимуть частування, розіграші подарунків і різні розваги. А найменші гості свята зможуть відмінно провести час, беручи участь у пізнавальних майстер-класах. Крім того, ми підготували сюрприз - захоплююче мото шоу від KTM. Партнери заходу: страхова компанія «АХА Страхування», лізінгововая компанія VAB Лізинг, компанія «Ібіс», Київська федерація кендо, компанія «Арман-Тех» і офіційний дистриб'ютор мототехніки KTM.

Повернутись до списку новин

Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-