Facebook Instagram
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU

Імпортер Mitsubishi оголошує про спеціальний курс на всі моделі у вересні

04.09.2015

Компанія «ТОРГОИЙ ДІМ - НІКО», офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні, оголошує про вигідні умови придбання автомобілів у вересні за спеціальним курсом від 18,9 грн / $ *.

 

Так, завдяки вигідному курсу у вересні потужний рамний позашляховик Pajero Sport можна придбати за ціною від 673 тис грн, з економією до 155 тис грн. Ціна на компактний кросовер Mitsubishi ASX стартує від 478 тис грн.

 

Гарною новиною для шанувальників динамічного яскравого седана Mitsubishi Lancer X стане можливість придбання лімітованої партії автомобілів 2015 виробництва за спеціальною ціною від 411 тис грн за курсом 19,9 грн / $., що дозволяє заощадити до 99 тис грн.

 

Спеціальна цінова пропозиція діє у всіх офіційних дилерських центрах Mitsubishi Motors в Україні.

 

Імпортер залишає за собою право на зміну ціни і розміру знижки у разі зміни комерційного курсу гривні до долара США.

 

Актуальні ціни за посиланнями:

 

http://mitsubishi-motors.com.ua/ua/model/asx/

http://mitsubishi-motors.com.ua/model/pajero-sport/

http://mitsubishi-motors.com.ua/model/lancer/

 

Уточнити наявність автомобіля і обрати комплектацію ви можете в офіційного дилера Mitsubishi Motors у вашому регіоні: http://mitsubishi-motors.com.ua/dealer/.

 

* Мається на увазі комерційний курс гривня/долар США станом на 02.09.15.

Розрахунок здійснюється в гривнях. Під економією мається на увазі зниження цін на автомобілі від рекомендованої роздрібної ціни. Розмір економії залежить від обраної комплектації та модифікації автомобіля


Повернутись до списку новин

Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-