Facebook Instagram
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU

Презентація оновленого Outlander PHEV на 66-му Франкфуртському автосалоні

02.09.2015

На 66-му міжнародному автосалоні у Франкфурті компанія Mitsubishi Motors Corporation (MMC) представить вдосконалену версію гібридного кросовера Outlander PHEV, яка надійде у продаж на європейському ринку вже у вересні.

 

Крім серійної версії автомобіля, на стенді ММС буде представлена його ралійна комплектація, розроблена для участі в рейді Баха Порталегре 500, який пройде незабаром у Португалії. Загалом  Mitsubishi Motors Corporation буде представлена 15-ма моделями.

 

Стенд ММС у Франкфурті також продемонструє основні інноваційні досягнення корпорації - концепцію електроживлення Vehicle-to-Home (V2H, «автомобіль - дім»), вже реалізовану в оновленому Outlander PHEV і систему Smartphone Link Display Audio (SDA), що підтримує сервіси Android Auto та Apple CarPlay. Система надійде в серійне виробництво разом з Pajero IV покоління на ринку Європи.

 

Оновлений Outlander PHEV привертає увагу харизматичним виглядом передньої частини автомобіля, виконаної в новітній концепції дизайну Dynamic Shield, яка знайде відображення у всіх подальших моделях Mitsubishi. Нові світлодіодні ходові вогні надають більш спортивний і динамічний вигляд автомобілю. Накладки на бампер, облицювання бокових частин кузова та інші декоративні елементи доповнюють елегантний екстер'єр моделі. Новий дизайн 18-дюймових колісних дисків оригінальний комбінацією матових та хромованих елементів.

 

Інтер'єр автомобіля доповнений преміальними елементами і новими дизайнерськими рішеннями - коричнева шкіряна оббивка декорована контрастними швами, дизайн рульового колеса повністю оновлений і оздоблений гладкою шкірою найвищої якості з хромованими елементами.

 

Основні вдосконалення Outlander PHEV стосуються технічних характеристик автомобіля, які з гордістю представляє Mitsubishi Motors Corporation. Конструкція автомобіля покращена за 30 параметрами, що дозволило досягти найкращої шумоізоляції в салоні і зниження рівня шуму двигуна. Це стало можливим завдяки застосуванню додаткових звукопоглинальних, звукоізолюючих і вібропоглинаючих матеріалів, а також динамічних демпферів.

 

Збільшена жорсткість кузова дозволила конструкторам досягнути підвищення курсової стійкості. Характеристики проходження поворотів і ходовий комфорт вийшли на новий рівень за рахунок удосконалення передніх і задніх амортизаторів, а також застосування штанги заднього стабілізатора поперечної стійкості більшого діаметру.

 

Головним досягненням ММС в оновленнях інноваційної моделі Outlander PHEV стало значне покращення характеристик екологічності автомобіля, досягнутих за рахунок оптимізації силового агрегату PHEV і зниження тертя внутрішніх деталей двигуна, що дозволило зменшити викиди з СО2 44 до 42 г / км (розрахунок для циклу NEDC *).

 

Новітня концепція електроживлення Vehicle-to-Home здатна об'єднати домашню мережу і електросистему електромобіля, що робить Outlander PHEV не просто просто засобом пересування. Завдяки технології V2H його можливості розширюються: припаркований автомобіль можна використовувати для подачі електроенергії тягової акумуляторної батареї в домашню мережу. Більш того, при його підключенні до домашньої системи управління витратою електроенергії (HEMS) можна досягти більш ефективного енергоспоживання за рахунок зменшення непродуктивної витрати електрики.


Повернутись до списку новин

Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-