Facebook Instagram
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU

У Таїланді відбулася світова прем'єра нового Mitsubishi Pajero Sport

03.08.2015

1 серпня в Таїланді на автомобільній виставці Bangkok International Grand Motor Sales відбулася світова прем'єра третього покоління Mitsubishi Pajero Sport. Це перша масштабна модернізація автомобіля за останні 7 років.

Виробництво даної моделі буде здійснюватися на заводі Laem Chabang Mitsubishi Motors (Таїланд) Co. Ltd. Продажі почнуться вже цієї осені в Таїланді, потім модель поступово буде представлена ​​на ринках Австралії, країнах АСЕАН (Асоціація держав Південно-Східної Азії), Середньому Сході, Африці, Латинській Америці, Росії. Новинка буде доступна на ринках 90 країн.

В Україні старт продажів нового Pajero Sport попередньо планується весною 2016 року.

Новий Pajero Sport уособлює собою наступне покоління середньогабаритних позашляховиків. Модель отримала зовнішність відповідно з новим дизайнерським почерком бренду Mitsubishi - Dynamic Shield, який вперше був реалізований на новому Outlander 2016 модельного року.

Новинка оснащена новим 2,4 л турбодизельним двигуном і модернізованою системою повного приводу Super Select 4WD другого покоління.

Спеціально для позашляховика була розроблена нова восьмиступінчаста автоматична коробка передач. Автомобіль став на 17% економічніше попередника, а рівень викиду шкідливих речовин в атмосферу становить 200 грамів на кілометр.

Pajero Sport третього покоління отримав великий список нових опцій, що включає систему запобігання фронтальних зіткнень і стеження за "сліпими" зонами, функцію
автоматичного контролю стійкості на спуску, електричний гальмо стоянки, камери кругового огляду, роздільний клімат-контроль, обігрів керма і задніх сидінь.


Повернутись до списку новин

Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-