Facebook Instagram
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU

Mitsubishi запускає спільний проект системи щодо зберігання і використання електроенергії

22.07.2015

Mitsubishi Motors Corporation (MMC) і Mitsubishi Corporation (MC) раді анонсувати спільний проект по вторинному використанню літієво-іонних батарей від електричних транспортних засобів. Спільний проект Японії і Франції буде здійснюватися в рамках співпраці компаній Electricité de France - найбільшої державної енергогенеруючої компанії Франції, компанією Forsee Power - ключовим постачальником рішень зберігання енергії, і концерном PSA Peugeot Citroën.

Демонстраційний проект буде представлений у вересні 2015 в новій штаб-квартирі Forsee Power в Парижі.

Мета проекту - продемонструвати економічно доцільні методи управління енергоспоживання на основі оптимізації зберігання електроенергії, зарядки і технологій виробництва з урахуванням існуючого попиту.

Основна ідея системи - дозволити накопичити надлишок електроенергії в піки її виробництва і мінімуму споживання, а потім підживлювати електромережу в піки споживання, таким чином збалансувати виробництво і споживання електроенергії.


Система зберігання енергії включає в себе:

• Високовольтну (330 Вольт) систему зберігання енергії, виконану з уже використаних раніше автономних автомобільних батарей на серійних автомобілях Peugeot Ion, Citroen C-Zero і Mitsubishi і-MiEV

• Низьковольтну (48 Вольт) систему на основі нових автомобільних батарей

• Оптимізацію двонаправленого режиму обміну енергії (від автомобіля до будівлі і від будівлі до автомобіля)

Всі сторони проекту планують створити реалістичну і економічно життєздатну бізнес-модель, яка буде поєднувати в собі успішні продажі електромобілів (MMC, PSA Peugeot Citroën), технічні можливості систем зберігання енергії (Forsee Power) і нові технології в електроенергетиці (EDF, МС).


Повернутись до списку новин

Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-