Facebook Instagram
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU

В Європі продано понад 40 000 Mitsubishi Outlander PHEV

26.06.2015

Менш ніж за два роки з моменту виведення на ринок обсяг продажів підзаряджувального  гібридного кроссовера Outlander PHEV досяг позначки 40 000 одиниць (34 країни Європи, за винятком Росії, України і Казахстану).

Корпорація Mitsubishi Motors виводила цю модель поступово, почавши в жовтні 2013 з Нідерландів, потім - скандинавські країни. Сьогодні автомобілі цієї моделі постачаються по всій Європі, і ТОП 6 країн -лідерів з продажу  виглядає наступним чином:


1. Нідерланди:            17733 одиниць
2. Великобританія:     11975 одиниць
3. Швеція:                     3195 одиниць
4. Норвегія:                   2502 одиниць
5. Німеччина:                2132 одиниць
6. Франція:                    1127 одиниць

Крім того, в Європі Outlander PHEV очолює рейтинг продажів в класі підзаряджувальних гібридів.

Такі вражаючі показники були досягнуті завдяки інженерним рішенням та особливостями моделі Outlander PHEV: це автомобіль класу SUV з системою повного приводу, з двома електродвигунами і системою зарядки тягової акумуляторної батареї від двигуна внутрішнього згоряння, різноманітними автоматичними режимами електроприводу, 5-місний, має об'єм багажного відділення 463 л та ін.

В Україні Mitsubishi Outlander PHEV поки не представлений
.


Повернутись до списку новин

Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-