Facebook Instagram
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU

Mitsubishi Ukrainian Club - 10 років разом

24.06.2015

Всеукраїнський клуб власників автомобілів Mitsubishi 13 червня 2015 відзначив своє 10-річчя. Історія створення Mitsubishi Ukrainian Club почалася в 2004 році, коли Дмитру Паршуто - ідейному натхненнику клубу - прийшла думка створити форум для власників автомобілів Mitsubishi.


"Коли я думав про придбання Lancer, було цікаво почитати відгуки власників, їхні враження, нюанси по сервісу. 10 років тому такий онлайн платформи не було, тому я вирішив створити нашу українську інтернет-майданчик, яка допомагала б людям обмінюватися інформацією про вибір автомобіля, його експлуатації, обслуговуванні. Спочатку вся ідея створення клубу крутилася навколо однієї моделі - Lancer. І спершу ми так і називалися «Lancer Club». З часом в клубі з'являлися люди з іншими моделями Mitsubishi, що призвело до трансформації назви в «Mitsubishi Ukrainian Club» . На момент створення нас було близько 10 однодумців, зараз форум збирає понад 3000 осіб на добу. Найбільш активний місто - Київ, де зосереджені основні заходи клубу, які збирають понад 100 учасників. До активних регіонах можна віднести Одесу, Львів, Харків, Дніпропетровськ, Вінницю. Поступово з онлайн формату ми трансформувалися в справжню велику Митсу-сім'ю. Нас об'єднують спільні інтереси, спорт, активних відпочинок, і зараз Клуб - це можливість знайти нових людей, знайомих і друзів, а машини однієї марки є сполучною елементом ".


Mitsubishi Ukrainian Club планує рости і розвиватися. Так, Дмитро Паршуто в комунікаціях робить фокус на соціальні мережі і має намір забезпечити доступ до форуму через мобільні пристрої. Також в планах подальший розвиток клубних напрямків. В першу чергу - проект Mitsubishi Club Travel Team - авто подорожі і поїздки вихідного дня, проведення Mitsubishi Club Drive Day, де кожен член клубу може спробувати себе в якості гонщика, продовження зустрічей з інтелектуальними іграми, ігор Mitsubishi Club Quest, благодійних акцій і багато інших цікавих проектів.


Повернутись до списку новин

Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-