Facebook Instagram
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU

Mitsubishi Motors Corporation побудує центр досліджень та розробок у Таїланді

23.04.2014

Mitsubishi Motors Corporation (MMC) прийняла рішення інвестувати понад 11 млн. євро для будівництва свого першого центру досліджень та розробок (R&D) за межами Японії з метою підтримати розробку продукту для країн Південно-Східної Азії (АСЕАН). Таке рішення - це стратегічний крок корпорації в рамках оголошеної раніше стратегії «New Stage 2016», одним з пунктів якої було посилення позицій корпорації на ринках, що розвиваються.

MMC розглядає територію Південно-Східної Азії (Бруней, Камбоджа, Індонезія, Лаос, Малайзія, М'янма, Філіппіни, Сінгапур, Таїланд і В'єтнам) з населенням 600 млн чоловік як дуже перспективний ринок і прогнозує обсяг продажів на рівні 250 000 авто до кінця 2013 фінансового року.

Розширення присутності MMC в країнах Південно -Східної Азії від виробничих потужностей (5 заводів) до будівництва R&D центру переслідує 3 мети:

      - Подальше вдосконалення якості автомобілів Mitsubishi, вироблених в Таїланді, які чітко

         відображають потреби різних ринків АСЕАН.
       - Інженерне забезпечення та підтримка для розвитку майбутніх продуктів
MMC,
       які  виробляються в Таїланді.
       - Дослідження ринкових тенденцій, дизайну і технологій величезного ринку АСЕАН.

Центр буде розташований в східній провінції Таїланду (Nhongkham Amphur, Чонбурі), лише в 26 км від заводів Mitsubishi Motors Таїланд. Новий центр досліджень і розробок розрахований на понад сто осіб персоналу .

Будівництво першого корпусу для тестування буде завершено у першому кварталі 2015 року.

Повернутись до списку новин

Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-