Facebook Instagram
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU

Mitsubishi Motors оголосила ім'я майбутнього президента корпорації

17.02.2014

Mitsubishi Motors Corporation (MMC) оприлюднила ім'я майбутнього президента і головного операційного директора корпорації. Ним стане пан Тетсуро Айкава (Tetsuro Aikawa), який на сьогоднішній день займає посаду керуючого директора. Тетсуро Айкава змінить нинішнього президента Осаму Масуко (Osamu Masuko), який керував MMC протягом останніх 9 років. Осаму Масуко стане головою ради директорів і CEO, змінивши Такаші Нішіока (Takashi Nishioka), який планує піти на пенсію. Офіційно дані кадрові призначення будуть затверджені на черговому засіданні акціонерів 25 червня 2014.

Пан Масуко самостійно обрав кандидатуру свого наступника, при цьому зазначивши, що
«Нарешті ми стали на шлях свіжої конкуренції».

Інженер за освітою, Тетсуро Айкава, приєднався до Mitsubishi Motors Corporation в 1978 році і більшу частину свого 36-річної кар'єри присвятив розробці продукту. Він також відповідав за вітчизняні продажі і виробництво, перед тим як очолити глобальний продуктовий підрозділ. Він брав активну участь у стратегічному рішенні щодо поетапного відмови від таких моделей як Eclipse, Endeavor і Galant в США, роблячи акцент більше на розвиток лінійки кросоверів та позашляховиків.

Тетсуро Айкава підкреслив, що він має намір реалізувати середньострокову бізнес стратегію, ініційовану паном Масуко, а також відновити репутацію бренду Mitsubishi як технологічного лідера, роблячи фокус на розвиток електро і гібридних автомобілів, а також SUV сегменту.
Крім того, він планує вдихнути нове життя в дизайн продукту. «За допомогою технології та дизайну я хочу реконструювати бренд», - заявив пан Айкава, який всю свою кар'єру присвятив Mitsubishi.

Нагадаємо, що в минулому фінансовому році Mitsubishi Motors Corporation вдалося досягти рекордних показників чистого прибутку. У поточному фінансовому році, який закінчується 31 березня, компанія прогнозує подвоїти чистий прибуток, досягнувши рівня в 100 млрд. ієн.

($ 950,4 млн). У планах також встановити рекордний операційний прибуток в 2014 фіскальному році.


Повернутись до списку новин

Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-