Facebook Instagram
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU

Європейські продажі Mitsubishi Outlander PHEV 2013: понад 12 000 замовлень

22.01.2014

Mitsubishi Motors Corporation (MMC) поставила перед собою амбітну, але реалістичну мету - до 2020 року наростити частку продажів електромобілів (EV) і гібридних автомобілів (PHEV) до 20% від загального обсягу своїх світових продажів. Цьому сприяє той факт, що Європа є найбільшим ринком для Mitsubishi Motors в реалізації електро і гібридних технологій.

Понад 12 000 замовлень і понад 8000 поставок Outlander PHEV в Європі вже свідчать про те, що корпорація має намір досягти своєї мети.

Спершу проект стартував на окремих ринках: Нідерланди, Швеція, Норвегія і Швейцарія. З жовтня 2013 на Outlander PHEV зібрав понад 12 000 замовлень в Європі, які до кінця грудня вже були переведені в 8197 поставок кінцевим споживачам. Серед них 8009 автомобілів припадають на Нідерланди, країну, де податкове законодавство максимально сприятливе для екологічних технологій, що передбачають виробництво автомобілів з низьким рівнем шкідливих викидів у навколишнє середовище. Враховуючи такий перший успіх, Outlander PHEV буде поступово постачатися і на інші європейські ринки впродовж 2014 року.

Нагадаємо, що спочатку MMC прогнозувала глобальний обсяг виробництва Outlander PHEV близько 30 000 одиниць з моменту запуску в січні 2013 і до кінця березня 2014 року. Ємність 2014 фінансового року оцінена в 50 000 одиниць, з урахуванням Європи, як одного з найбільших ринків.

За словами Ярослава Вовка, директора департаменту маркетингу і реклами компанії «НІКО Менеджмент», питання про постачання автомобілів Outlander PHEV на український ринок перебуває на стадії переговорів між імпортером і виробником. Для того, щоб автомобілі з гібридними силовими установками користувалися популярністю серед українських покупців, необхідно ряд умов: створення інфраструктури заправок і сервісних станцій, податкові пільги, конкурентоспроможна ціна, державні програми на підтримку захисту навколишнього середовища. Саме такі умови створені в європейських країнах, тому цілком очевидно, що автомобілі з електромоторами впевнено завойовують Європу. Наша країна поки знаходиться на початковій стадії цього процесу.


Повернутись до списку новин

Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-