Кредит Facebook Instagram
Тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU
запис на тест-драйв умови по лізингу умови по кредиту

Модельний ряд Mitsubishi
Mitsubishi New ASX
New ASX

від 515 000 грн.


Mitsubishi New L200
New L200

від 812 000 грн.


Mitsubishi ECLIPSE CROSS
ECLIPSE CROSS

від 655 000 грн.


Mitsubishi OUTLANDER
OUTLANDER

від 559 000 грн.


Mitsubishi L200
L200

від 779 000 грн.


Mitsubishi PAJERO SPORT
PAJERO SPORT

від 879 000 грн.


Mitsubishi PAJERO
PAJERO

від 1 149 000 грн.


Mitsubishi ASX
ASX

від 469 000 грн.

Запис на тест-драйв.

Для того, щоб оформити заявку на тест-драйв, просимо Вас заповнити просту форму, яка допоможе менеджеру зв'язатись з Вами.

тест-драйв
Контакти

Як нас знайти?

детальніше

Купити Мітсубісі

Сьогодні більшість компаній, які є офіційними представниками певного автомобільного бренду, намагаються відкрити власну точку продажу машин у великих містах України для того, аби кожен зміг придбати автомобіль їхнього виробництва.

Зазвичай після офіційної презентації нової моделі на терени нашої держави авто потрапляло не досить швидко. Проте все змінюється і наразі купити Мітсубісі ви маєте можливість досить оперативно після виходу нової моделі в офіційних представництвах виробника. Вони представлені у понад як 27-ми великих містах України, що не є крайньою межею, адже їхня кількість постійно зростає.

Причин купити Мітсубісі саме в магазинах офіційного представника безліч. Насамперед ви отримуєте можливість придбання нового авто, з яким досить тривалий час у вас не буде виникати ніяких проблем та труднощів. Звісно, багато хто скаже, що купити Мітсубісі можна з рук, яка вже була у використанні. Проте ні один продавець не зможе вам гарантувати дійсно високу якість тих комплектуючих та запасних частин, які містить не нове авто. Саме тому купити Мітсубісі в автосалоні буде вашим правильним рішенням. Ми завжди раді допомогти своїм клієнтам з вирішенням будь-яких проблем. Співпраця з нами – це, насамперед, просто, вигідно, швидко. В наших магазинах ви можете купити Мітсубісі та забути про всі можливі труднощі. Серед наших переваг варто відзначити:

  • широкий асортимент модельного ряду;
  • професійний персонал, що працює у наших салонах, допоможе кожному обрати та купити Мітсубісі;
  • постійне поповнення асортименту новинками;
  • можливість отримувати якісне гарантійне та постгарантійне обслуговування у сервісних центрах;
  • купити Мітсубісі можна за доступними цінами.

Японська якість за помірні гроші

Сьогодні купити Мітсубісі хоче кожен водій, який має хоч якесь уявлення про автомобілі, адже цей бренд вже давно зарекомендував себе як один з найнадійніших у світі. В салонах офіційного представника можна купити Мітсубісі за досить помірними цінами.

Придбавши саме новий автомобіль, ви маєте можливість оцінити всю плюси користування цим автотранспортом. Обладнаний за останнім словом техніки цей автомобіль стане вашим надійним помічником, за допомогою якого ви оперативно та ефективно зможете вирішувати будь-які питання, пов’язані з переїздами та переміщенням. Купити Мітсубісі наразі стало простіше через наявність кредитних програм що дозволяють здійснити придбання людям з різним матеріальним статком.

Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-