Facebook Instagram
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU
запис на тест-драйв

Модельний ряд Mitsubishi
Mitsubishi NEW PAJERO SPORT
NEW PAJERO SPORT

від 1 048 000 грн.


Mitsubishi New ASX
New ASX

від 579 000 грн.


Mitsubishi OUTLANDER
OUTLANDER

від 599 000 грн.


Mitsubishi New L200
New L200

від 939 000 грн.


Mitsubishi NEW ECLIPSE CROSS
NEW ECLIPSE CROSS

 

Запис на тест-драйв.

Заповніть онлайн-форму для запису на тест-драйв.

Запис на тест-драйв
Контакти

Як нас знайти?

детальніше

Автосалон міцубісі

Мітсубісі Моторс

Автосалон Mitsubishi. Mitsubishi – японська марка автомобілів, яка була розроблена компанією Мітсубісі Моторс. Перший автомобіль був випущений у 1917 році. На сьогоднішній день ця марка являється популярною у всьому світі та виділяється з поміж інших автомобілів поєднанням розмірів, вишуканого дизайну, сучасних технологій безпеки та доступною ціною.

Так як після офіційної презентації нової моделі в нашій країні вона з’являється через великий проміжок часу, багато підприємців намагаються відкрити власні автосалони та стати офіційними представниками цього автомобільного бренду. Таке бажання викликано не лише потребою зробити машини більш доступними, але й можливістю заробляти гарні гроші. Тому придбати в Україні мітсубісі за адекватну та доступну ціну вже не є проблемою.

Міцубісі

Моделі та зовнішній вигляд. Автосалон міцубісі пропонує своїм клієнтам широкий асортимент автомобілів. Кожен з них являється модернізованою версією, з сучасними технологіями та опціями, які не тільки покращають процес управління транспортом, але також підвищують рівень безпеки водія та пасажирів.

У автосалоні можливо придбати такі моделі авто мітсубісі:

Кожна з цих моделей має сучасний, вишуканий дизайн. Це робить автомобілі популярними та бажаними на ринку попиту. Кожен клієнт може додати моделі ще більшої унікальності, обрав для неї один з насичених кольорів, які будуть запропоновані. Найбільш популярними відтінками є:

Обираючи один із варіантів кольорової палітри, ви не тільки додаєте індивідуальності міцубісі, але також підкреслюєте власні вподобання, переваги та смаки.

Купити міцубісі

Комфорт та надійність автомобіля. Вибираючи автомобіль, рекомендується звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд, але й на те, наскільки комфортно ви почуваєте себе в салоні. Купити мітсубісі означає придбати зручну машину, поїздки в якій стануть для вас задоволенням. Розробляючи цю марку, компанія ретельно продумала усі умови зручності, які об’єднують усі моделі:

Всі ці опції повністю виправдовують вартість мітцубіші і дозволяють водієві не тільки полегшити процес управління автомобілем, але також контролювати свій комфорт і міняти деякі деталі під себе.

Купити мітсубіші

Безпечність та контроль на дорозі. Кожна модель японських автомобілів mitsubishi є позашляховик. Це автоматично робить їх більш привабливою. Це дозволяє власникам здійснювати тривалі поїздки або подорожі, не замислюючись про місцевість або погодні умови. Купуючи цей автомобіль, не стануть на заваді:

Приймаючи рішення купити мітсубіші, ви можете назавжди попрощатися зі страхом на дорозі. Всі системи і опції гарантують водієві та пасажирам високий рівень безпеки, а також легкість в управлінні автомобілем.

Міцубиси Україна

Чому слід купляти автомобіль у салоні. Приймаючи рішення придбати міцубиси Україна, рекомендуємо звернутися до автосалону, який є офіційним представником цієї марки. У салоні вам зможуть допомогти обрати потрібну модель та колір, дадуть необхідні поради щодо управління та догляду. Це не тільки зекономить ваш час, але й додасть вам упевненості, що абсолютно нова машина послугує вам довгі роки без будь-яких нарікань.

Купівля автомобіля. Наразі купити міцубісі можливо в офіційних салонах. Крім того, якщо відвідувач не схоче робити покупку зі своїх коштів, автосалон може надати кредит. Ця послуга робить будь-яку модель автомобіля більш доступною для кожної людини, незалежно від його доходу. Крім того, на кожну машину йде гарантія, за допомогою якої, у разу необхідності, можна безкоштовно відремонтувати машину або повністю її замінити.

Всі переваги і зручності міцубісі можна оцінити по-справжньому, тільки під час поїздки, сидячи за кермом. Це надійний і зручний транспортний засіб, який припаде до смаку не тільки шанувальникам комфортних і безпечних автомобільних подорожів, але й справжнім любителям підкорювати нові вибоїсті маршрути.

Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-