Про компанію

Про компанію

Компанія «НІКО ЦЕНТР КИЇВ» - офіційний дилерський центр автомобілів Mitsubishi в Києві та Київській області.

Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів Mitsubishi, їх гарантійне та технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин і аксесуарів для автомобілів, автокосметики.

У салоні представлений весь модельний ряд автомобілів Mitsubishi, а сервісна станція «НІКО ЦЕНТР КИЇВ» оснащена сучасним технологічним обладнанням. Всі роботи з обслуговування та ремонту автомобілів виробляють висококваліфіковані фахівці, що дозволяє здійснювати обслуговування і ремонт автомобілів Mitsubishi на вищому рівні.

Відділ запчастин - невід'ємна частина СТО. Його співробітники здійснюють продаж запасних частин, автомобільних аксесуарів та автокосметики. У разі необхідності організовують поставку під замовлення відсутніх на складі запасних частин у короткі терміни.

Станція технічного обслуговування компанії "НІКО ЦЕНТР КИЇВ" гарантує відповідність пропонованих ремонтних послуг вимогам, які пред'являє імпортер автомобілів. На всі виконані роботи та встановлені запчастини надається гарантія.

Дилерський центр «НІКО ЦЕНТР КИЇВ» надає весь комплекс послуг: консультації по придбанню, вибору автомобіля, трейд-ін, кредитування та страхування автомобіля, забезпечення гарантійного та післягарантійного обслуговування.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital